Gideceğiniz Yere Uygun Makyaj Yapmanın Yedi Harika Yolu

Gideceğiniz Yere Uygun Makyaj Yapmanın Yedi Harika Yolu

 1. São Paulo, Brezilya:

Karnaval Diyarında hiçbir zaman aşırı canlı gözükmezsiniz. Bu nedenle, günlük makyaj rutininize tropik renkleri katmanızı tavsiye ederiz. Açık pembe rujlar, neon sarı göz kalemleri ve palmiye yeşili farları düşünebilirsiniz. Daha sonra fark edilmeye hazır olun!

 2. Paris, Fransa:

Parisli kadınlar, ne giyerlerse giysinler şık görünen minimalist makyaj uzmanlarıdır. Tüm ihtiyacınız olan bir rimel ve bir iki kapatıcı dokunuşudur. Minimalist görüntünüzü klasik bir kırmızı ruj ile tamamlayın. Bu ruj, aşk şehrinin ideal tonudur.

3. Reykjavik, İzlanda:

İzlanda’dayken İzlandalılar gibi davranın: zihin, vücut ve makyaj ürünleri konusunda serbest olun. Buz mavisi, elf yeşili ve güçlü beyaz göz kalemine şans verin. Böylelikle hem Kuzey Işıklarını yüzünüze yansıtmış, hem de aynı zamanda kendi ışığınızı vurgulamış olacaksınız.

 4. Berlin, Almanya:

Doğu Almanya’nın ünlü punk imajına uyum sağlamak ister misiniz? Göz kaleminizle bu imajı sağlayın. Alman kadınları gözlerini vurgulamayı tercih eder. Öyleyse neden keçeli uçlu bir göz kalemi ile kuyruklu göz makyajını denemeyesiniz? Makyajınızı koyu bir ruj ile tamamladığınızda gerçekten asi bir güzel gibi hissedeceksiniz.

5Tokyo, Japonya:

Kostümleri ile ünlü olan bir şehre, neredeyse her tarz uygundur. Bu da makyaj malzemelerinizle yaratıcı olma zamanının geldiğini gösteriyor. Beyaz göz kaleminin üzerine birkaç siyah çizik atabilir ve en sevdiğiniz rujunuzu elmacık kemiklerinize hafifçe sürerek var ile yok arası bir ışıltı elde edebilirsiniz. Hatta kaşlarınızı en sevdiğiniz far ile kıyafetinize uydurabilirisiniz.

  6. Montego Bay, Jamaika:

Jamaika’ya gidiyorsunuz? Şanslı şey sizi! Bronz teninizi (ya da bronzlaşacak olan teninizi) parlak bir baz ve bronzer dokunuşu ile vurgulayın. Belki parfümünüzü de tropik bir koku ile değiştirmek istersiniz. Tatilinizin ilk gününde dahi tüm yıl sahilde kalmış gibi görünecek ve kokacaksınız.

  7. Houston, Texas:

Texas’ta her şey daha büyüktür. Bu durum dudaklar, kaşlar ve kirpikler için de geçerlidir. Günlük parlatıcınızı dudak dolgunlaştırıcı ile değiştirebilir ve kaşlarınızı koyu bir far ile vurgulayabilirsiniz. Kirpikleriniz için ise ilke şudur: ya takma kirpik tak ya da eve git. Bize inanın: bu kirpikler etraftaki en yapay unsur olmayacak.